МХП планує побудувати новий завод в Україні

У агроіндустріальних холдингу МХП не планують придбання найближчим часом. У компанії використовуватимуть інші механізми розвитку бізнесу.

Про це розповів голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк в інтерв’ю LIGA.net.

«Ми хочемо використовувати партнерів. У нас є цінність для багатьох колаборацій – ми любимо і вміємо управляти бізнесами. Це те, що для багатьох інвесторів чуже, у них в цьому немає експертизи. Відповідно, вони готові йти з індустріальної компанією разом, інвестувати гроші тільки для того, щоб МХП забрав на себе управлінську історію », – додав Юрій Косюк.

Він заявив, що в планах холдингу МХП працювати поки тільки з птахом.

«Поки нас цікавить тільки те, що пов’язано з птахом, і те, що пов’язано з їжею і процессингом їжі. Я думаю, що МХП потихеньку буде йти до кулінарної компанії, яка годує людей. Тобто, курка стане одним з елементів сировини. Хорека, ритейл – це наші клієнти, і ми хочемо прийти до них ближче за допомогою клієнтських сервісів », – додав голова правління агрохолдингу МХП.

Він додав, що МХП планує побудувати в Україні бульйонний завод. За його оцінками, інвестиції в проект можуть скласти $ 12-15 млн. Підприємство буде локалізовано в Україні і його будівництво почнеться найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *