МХП планує побудувати бульйонний завод

Агрохролдінг МХП має намір побудувати бульйонний завод, а також розробляє концепцію «комерційних кухонь».

Про це пише Liga.net.

Поки що деталі цих планів в компанії не конкретизують. У найближчі п’ять років МХП має намір зосередитися на відкритті «Мясомаркетов». До кінця року планується відкрити 50 таких.

Як повідомив керівник управління по роботі з франчайзі в МХП Дмитро Морозов, в розробку концепції мережі «Мясомаркетов» компанія інвестувала вже більше 5 млн грн.

«Велику частину грошей витратили на технологію, яка дозволяє визначити найбільш ефективну локацію для магазинів, виходячи з даних мобільних операторів; роботу команди з 10 осіб; брендування торгових точок і рекламні матеріали », – розповів він.

Швидкого повернення інвестицій від цього проекту компанія не чекає.

«Це гра в довгу», – ділиться Морозов.

Для довідки: Агрохолдинг МХП – провідний виробник курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє і контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць і вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також займає провідну позицію в рослинництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *