МХП оголосив про старт нової програми для аграріїв «Органічний гектар»

Агроіндустріальних холдинг МХП разом з партнерами 18 червня провели практичний семінар «Відновлення родючості грунтів & органічні добрива», в рамках якого було презентовано новий проект «Органічний гектар».

Про це пише прес-служба компанії.

«Для досягнення стратегічних цілей України – відновлення родючості українських грунтів і потужного виходу на глобальний ринок органічної продукції – необхідно зробити перший крок. Тому МХП оголошує про початок проекту «Органічний гектар» для аграріїв », – зазначив керівник відділу екоінновацій МХП Дмитро Мельник.

За його словами, вказану ініціативу МХП реалізує на базі біогазового комплексу «Біогаз Ладижин» в рамках програми «Відновлення родючості українських грунтів».

Згідно з повідомленням, МХП пропонує пілотне внесення рідких органічних добрив для аграріїв з сусідніх регіонів, а також дає можливість скористатися твердими органічними добривами іншим сільськогосподарським підприємствам Вінницької області. В обмін на ефективні біодобрива, в свою чергу, сільгоспвиробники надають солому зі своїх угідь.

«Підкреслюю, що чимало аграріїв не знають, що робити з соломою після збору врожаю, а МХП може її використовувати на своєму біогазових комплексі. Ми очікуємо позитивний результат у вигляді поступового відновлення родючості грунтів і збільшення врожаю у сільгоспвиробників. Це унікальний взаємовигідний проект, що повністю відповідає принципам сталого розвитку і моделі циркулярної економіки. Ми показуємо, що МХП – це надійний партнер, який ефективно взаємодіє з малим і середнім агробізнесом », – підсумував Дмитро Мельник.

Довідка: Крім МХП, організаторами практичного семінару «Відновлення родючості грунтів & органічні добрива» виступали Програма «Європейського Банку Реконструкції та Розвитку» (ЄБРР) і GEF: «Україна: Стійкі інновації в ланцюжку створення вартості в біоенергетиці», Біоенергетична Асоціація України, платформа Global 100% RE Ukraine, «Об’єднана асоціація фермерів України» і компанія «БТУ-Центр».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *