МХП має намір взяти в оренду логістичний центр “Арктика” Dragon Capital під Києвом

Метою планованої ПрАТ “Миронівський хлібопродукт” (МХП) оренди логістичного центру “Арктика” в Софіївська Борщагівка під Києвом у групи компаній Dragon Capital є зберігання продукції МХП, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії. “МХП не купує логістичний центр” Арктика “, що належить Dragon Capital, а бере в оренду.

Українське законодавство вимагає отримувати дозвіл Антимонопольного комітету України (АМКУ) і для оренди в тому числі”. – прокоментували в МХП розпочате 11 січня комітетом розгляд справи про концентрацію. МХП – найбільший виробник курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. У лютому 2019 року МХП завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj. Крім того, в кінці 2020 року наглядова рада МХП прийняв рішення про створення філії “МХП Логістика”.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк. Чистий прибуток МХП в 2019 році зросла в 1,7 рази в порівнянні з 2018 роком – до $ 215 млн. Виручка в 2019 році збільшилася на 32% – до $ 2,06 млрд, EBITDA скоротилася на 16% – до $ 376 млн. Як повідомлялося, в лютому-2019 Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр), що входить до групи компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання належить державному Ощадбанку логістичного комплексу “Арктика” класу “А” загальною площею 21,5 тис. Кв. м в с. Софіївська Борщагівка під Києвом через дочірнє підприємство “БЦТ” (Київ). У листопаді-2018 Ощадбанк продав “Арктику” на аукціоні за 195 млн грн на майданчику ктронних торгів OpenMarket держпідприємства сетах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *