МХП хоче змінити культуру споживання їжі українцями

Агроіндустріальних холдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, пропонує українцям нову філософію готової їжі.

Про це повідомила директор департаменту технології, якості та безпеки харчових продуктів МХП Олена Косюк під час публічного обговорення «Національний діалог. Трансформація продовольчих систем: український контекст », яке відбулося 2 вересня в Києві.

В ході заходу піднімалася тема зміни культури споживання продуктів українським населенням. Олена Косюк зазначила, що компанія активно трансформується в кулінарну і зіткнулася з тим, що у більшості українців немає поняття про те, що вони їдять, яка їжа вважається здоровою і приносить користь організму.

Елена Косюк, директор департамента технологии, качества и безопасности пищевой продукции МХП

Олена Косюк, директор департаменту технології, якості та безпеки харчової продукції МХП

«Ми поставили перед собою місію в найближчі 5 років змінити філософію споживання їжі українцями. Маючи великий дослідницький центр, доступ до інноваційних світовими технологіями по упаковці і приготування їжі, – ми хочемо запропонувати українському споживачеві їжу, яка буде здорова за своїм наповненням, характеристикам упаковки і термінів зберігання. Адже сьогодні є багато механізмів, які дозволяють без консервантів, надлишку солі і фосфатів, дати людині готову для споживання продукцію, яка буде здоровою і при цьому дозволить заощадити час на її приготування », – розповіла Олена Косюк.

Вона додала, що компанія планує займатися просвітницькою діяльністю серед українського населення. Зокрема, МХП створює кулінарну школу і підібрав команду з кращих бренд шефів України, які готові працювати над просвітницькими проектами.

«Це не бізнес-проект. Наша місія – займатися освітою українців. І почнемо цей проект із співробітників нашої компанії, а їх 30 тис. Чоловік. Ми навчимо їх і далі ці знання вони понесуть в свої сім’ї »

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *