“Метінвест” завершив операцію з придбання близько 73% акцій ДКХЗ

Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія групи “Метінвест”, завершила операцію з придбання частки ПрАТ “Дніпровський коксохімічний завод” (ДКХЗ, раніше – “Євраз-Дніпродзержинський КХЗ”, Кам’янське, раніше – Дніпродзержинськ Дніпропетровської обл.) І в даний час володіє близько 73 % акцій підприємства.

“Група” Метінвест “ще в 2014 році направила заявку в Антімінопольний комітет України (АМКУ) на придбання контрольного пакету акцій Дніпродзержинського коксохімічного заводу (ДКХЗ). Близько року тому АМКУ схвалив цю угоду з урахуванням ряду обмежень. В даний час” Метінвест “став власником приблизно 73% акцій ДКХЗ “, – повідомили агентству” Інтерфакс-Україна “в прес-службі компанії у відповідь на запит агентства.

Як повідомлялося, АМКУ дав згоду Metinvest B.V. на встановлення контролю над ДКХЗ в зв’язку з планами по введенню нових коксохімічних потужностей на інших заводах і додатковими зобов’язаннями групи.

До цього “Метінвест” отримав ряд дозволів антимонопольних органів інших країн на придбання даного підприємства, однак про завершення угоди офіційно не повідомлялося, переведення заводу в групу не була підтверджена.

За даними НДУ на четвертий квартал 2019 року, компаніям Мisandaiko Holdings Ltd. (Кіпр) і Mas (Британські Віргінські о-ви) належить по 161 млн 293,952 тис. Акцій (23,6384% статутного капіталу), компанії Мastinto Trading Ltd. (Кіпр) – 161 млн 293,951 тис. Акцій (23,6384%).

Статутний капітал ПрАТ становить 170,584 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *