Мережа спортивних товарів Decathlon планує відкривати в Україні нові магазини по франшизі

СЕО відомого французького бренду спортивних товарів Decathlon Ukraine Флоран Гійє під час онлайн рublic talk, організованого компаніями NAI Ukraine і Ceetrus Ukraine, розповів про стратегію розвитку компанії в Україні. За словами топ-менеджера, до 2021 року планується відкриття торгових точок великого формату в столиці і містах-мільйонниках, а також розвивати бренд по франшизі.

Про це пише RAU.

Згідно зі стратегією Decathlon в Україні, планується відкриття 5-6 великих магазинів в Києві. Також великі торгові точки будуть запускати в містах-мільйонниках: Львів, Дніпро, Одеса, Харків. На даний момент договору оренди приміщень у великих містах ще не підписані, тому запуск регіональних торгових точок можуть перенести на 2021 рік.

“Поки ще договору не підписані, тому я не впевнений, що зможемо відкрити магазини в регіонах в цьому році. Швидше за все, це станеться вже в 2021-му році”, – сказав Флоран Гійє.

Крім того, в Україні планується ще відкриття торгових точок іншого формату – магазини в центрі міста або невеликі точки в торгових центрах. Крім цього, компанія додала інші опції розширення мережі – це відкриття магазинів в регіонах по франшизі.

“Уже отримали підтвердження з головного офісу і плануємо розвиток по франшизі. Цей проект тільки на початковій стадії, але ми активно шукаємо партнерів з досвідом в рітейлі для можливості відкриття магазину в регіонах”, – додав Гійє.

Що стосується продажу у фізичних магазинах, то вони нижче, ніж в інших країнах, де марка Decathlon більш відома. За словами генерального директора локального підрозділу мережі, по товарообігу онлайн-магазин мережі спортивних товарів Decathlon в Україні перевищив показники багатьох інших країн присутності (зараз мережа працює більш ніж в 50 країнах).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *