Мережа російських супермаркетів Mere відновить роботу в Україні: хочуть відкрити 40 магазинів

До кінця червня 2021 року мережа Mere (проект власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”) планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, який був закритий у 2020 році.

У планах мережі – відкриття 40 магазинів по всій Україні до кінця нинішнього року, повідомив директор з розвитку Mere в Україні Артем Хоменко виданню Retailers.

Відомо, що в кінці 2020 року в Україні відкрився перший магазин Mere в Миколаєві в складі торгового центру “Амстор”. Однак магазин пропрацював недовго і закрився.

Як пояснив директор з розвитку, магазин закритий тимчасово, оскільки на даному етапі зазнає труднощів з товарами. При цьому він додав, що супермаркет відновить роботу до кінця червня 2021 року.

Також в планах мережі Mere експансія в інші міста України через відкриття 40 магазинів до кінця року.

Зокрема, вже на цьому тижні (14-20 червня) повинні відкритися магазини в Білій Церкві (Київська область), 4 магазини в Дніпропетровській області і один магазин в Чернівцях.

Нагадаємо, виходом Mere на український ринок і розвитком мережі займається ТОВ “Альянстрейдсервіс”, зареєстровано 18 липня 2019 року. Бенефіціаром компанії зазначено товариство з обмеженою відповідальністю “НСКТрейд”, зареєстроване в Мінську. Кінцевим бенефіціаром вказано засновник російської мережі дискаунтерів “Світлофор” Сергій Шнайдер.

Як відомо, вже кілька років “Світлофор” розвивається за межами Росії під брендом Mere. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere відкриваються в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. У планах – Іспанія, Франція, Греція і Великобританія.

За інформацією Retail Gazette, мережа Mere планує відкрити понад 300 магазинів у Великобританії протягом наступних 8-10 років. Своїм виходом ритейлер планує скоротити частку Lidl і Aldi на 20-30%. Перші чотири магазини відкриються вже в 2021 році.

Як зазначається, за підсумками 2020 року мережа “Світлофор” виявилася найбільш швидкозростаючою на ринку Росії. Компанія зайняла 7 місце в списку найбільших FMCG-ритейлерів з виручкою 189 млрд рублів ($ 2,5 млрд).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *