Мережа Pizza Celentano готова працювати з франчайзі в Києві

На 2021 рік мережа шукає потенційніх Франчайзі в Києві, готових працювати з оновлення форматами Pizza Celentano и на качана року відкріє ресторан в центрі Варшави. Тільки за период карантину Мережа Було продано 3 Нові франшизи.

Про це повідоміла компанія у відкрітому зверненні на странице мережі в Facebook.

Ранее видання “НВ Бізнес” повідоміло про ті, что одна з найстарішіх мереж піцерій Pizza Celentano закриває всі свои заклади в Києві. Дані решение Було Прийнято НЕ через карантин.

Власниками більшості ресторанів мережі є Франчайзі, Які за договором франчайзингу корістуються торговою маркою Pizza Celentano, но самостійно відповідають за операційну діяльність и фінансовий результат своих ресторанів. З причини, что НЕ всі Франчайзі могут оновлюваті свои ресторани, відповідно заклад втрачає свою Актуальність и гостей и за підсумком закрівається.

“За понад 21 рік наша мережа пережила не одну кризу. Фактично Жодна ресторанна мережа України НЕ может за станом на зараз похвалітіся такою довговічністю. Для того, щоб залішатіся цікавімі для наших гостей, ми Постійно вдосконалюємо наші страви, меню, стандарти роботи и сервісу, інтер’єр ресторанів. на жаль, що не всі наші Франчайзі ма ють фінансову и організаційну спроможність оновлюватіся разом з нами, відповідно їх ресторани втрачають Актуальність и гостей и закріваються. Альо для легенди – це нормальний процес еволюції, Аджея на місці або поруч старих ресторанів відкріваються оновлені , Які корістуються успіхом у гостей. например в некогда году закрити перша піцерія мережі у Львові, Відкрита в 1998 году, но за рогом процвітає Оновлений ресторан мережі и це и є наша стратегія Відновлення в дії “, – зазнача виконавчий директор керуючої компании ТМ Pizza Celetano Володимир Гнатюк.

Pizza Celentano – найбільша мережа ресторанів України з понад 21-річною історією и перша Франчайзингова мережа в Україні, яка за станом на сегодня налічує 120 ресторанів в 53 містах України. Тільки за останні 2 роки мережа Pizza Celentano відкріла 10 закладів. Такоже, Було оновлено 15 ресторанів мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *