Мережа Eva планує в 2020р збільшити продажі панчішно-шкарпеткові продукції Viv’en на 45%

Італійська фабрика ORI Industria SpA (Мантуя), яка інвестувала в придбання обладнання для випуску панчішно-шкарпеткові продукції (ТМ Viv’en petty) українського ритейлера “РУШ” (мережа Eva), планує в 2020 році збільшити її частку продажів до 30% (з 20 % за підсумками 2019 року).

“Український ринок активно росте і стає для нас більш привабливим. При цьому Eva – наш єдиний крупний партнер в Україні: на мережу припадає 95% всього експорту в цю країну. Сподіваємося збільшити частку Eva в наших обсягах виробництва до 30%”, – сказав власник фабрики Марко Джеревіні (Gerevini) журналістам на брифінгу на заводі компанії.

За даними Eva, продажу продукції ТМ Viv’en petty в 2019 році склали понад 3,5 млн од., Або 6% від її загального товарообігу власних торгових марок (ВТМ). У плани розвитку ТМ Viv’en petty на 2020 рік входить зростання продажів на 45% (в штуках), збільшення її частки в загальних продажах СТМ до 7,5%, запуск лінійки фешн-шкарпеток і нових колготок, ін.

У компанії не називають частку продукції ТМ Viv’en на ринку України, але стверджують: вона є найбільшою серед колготок приватних брендів.

За словами бренд-менеджера мережі Eva Анни Гороховік, в 2010-2011 рр. з українського ринку почали йти такі бренди, як Golden Lady, Levante, Omsa і ін., що також суттєво вплинуло на перерозподіл цього ринку.

“У 2017-2018 рр. Для компанії лінія магазинів Eva виробництво ORI Industria SpA додатково придбало 10 автоматичних машин для картонного виду упаковки (американський конверт), які включають в себе процеси від формування (прасування) колгот до стикерування вже упакованого товаром конверта. Тому ми істотно зросли в обороті і продовжуємо стрімкий розвиток “, – повідомила директор департаменту ВТМ мережі EVA Галина Ободец.

Як зазначив Джеревіні, в даний час завод виробляє близько 10 млн пар колготок на рік. При цьому більше 90% продукції йде на експорт, а частка мережі Eva в цьому портфелі щорічно зростає і до кінця 2019 року наблизилася до показника 20% від загальних продажів підприємства.

За його словами, ключовим експортним ринком збуту для ORI Industria SpA є країни Східної Європи, в тому числі великим клієнтом є компанія Faberlic.

При цьому Джеревіні додав, що в даний час потужності заводу ORI Industria SpA дозволяють подвоїти обсяг виробництва.

“На сьогодні ТМ Viv’en petty – це проект, який робиться на цілому пулі італійських фабрик. ТМ має три лінійки: basic line (класична лінія), body sculpture line (коригувальна лінія) і fashion. Більше 85% асортименту ТМ Viv’en petty проводиться на заводі ORI і ще сім фабрик виготовляє напрямок fashion “, – пояснила Гороховік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *