Мережа Eva планує в 2020 р збільшити продажі СТМ мінімум на 30%

ТОВ “РУШ” (Дніпро), що управляє мережею з 990 парфюмерно-косметичних магазинів Eva в Україні, в 2019 році збільшило частку продажів продукції власних торгових марок (ВТМ) до 31% (за кількістю одиниць в загальних продажах мережі), ставить за мету в 2020 році зростання продажів СТМ на 30%.

“Зараз ми орієнтуємося на приріст СТМ більш ніж на 30% в продажах. При цьому закладається різний зростання кожної категорії, оскільки він безпосередньо залежить від її етапу розвитку. На цей рік заплановано основне просування трьох товарних груп – ТМ Viv’en, підгузників Joy і бренду декоративної косметики Glambee. Крім того, план приросту буде коригуватися відповідно до відкриттями магазинів. Можливо, їх буде більше, ніж заплановано “- розповіла агентству” Інтерфакс-Україна “директор департаменту ВТМ мережі Eva Галина Ободец.

За результатами 2019 року частка ВТМ в продажах мережі Eva зросла до 31% з 29% роком раніше. В даний час в мережі представлено 40 власних торгових марок з 4 тис. SKU. Продукція імпортується з 17 країн світу, в кінці 2019 року розпочали співпрацювати з Угорщиною.

“Наша стратегія – йти до тих ринків, де є експерти в конкретній товарній категорії. Наприклад, в Італії ми купуємо панчішно-носкову групу, засоби по догляду і фарбуванні волосся … При цьому за допомогою тісної співпраці з виробником ми мінімізуємо ризики помилитися в процесі створення нового проекту ВТМ “, – пояснила Ободец.

За її словами, проектом мережі по створенню СТМ в компанії займається окремий департамент, який включає 70 фахівців.

“Це найбільший департамент СТМ не тільки в Україні. Він включає менеджерів товарних категорій, власний відділ якості, який працює з українськими та зарубіжними дослідницькими лабораторіями. Також є дизайнерський відділ, який розробляє промисловий дизайн, логотипи, графіки та анімацію. Тобто тут народжується ТМ, яку ми супроводжуємо на всіх етапах її життя, без залучення зовнішніх ресурсів “, – розповіла Ободец.

Крім цього, вона розповіла про проект експорту власних СТМ, який був запущений в компанії в кінці 2018 року і почався з Білорусі.

“На сьогоднішній день ми експортуємо власні СТМ в три країни. У минулому році ми почали експортувати власні товари ВТМ в дві нові країни – Вірменію, Грузію. На сьогоднішній день ми ведемо переговори з новим партнером в Білорусі, ведемо переговори з Молдовою, декількома країнами Африки , Польщею. При цьому у нас чітка позиція – товари групи СТМ в Україні продаються виключно в мережі Eva “, – підкреслила директор департаменту ВТМ мережі Eva.

Як вона пояснила, поки обсяги експорту продукції ВТМ є невеликими, так як це, більш “іміджевої проект” мережі Eva.

“На сьогодні ми – єдина мережа, яка експортує СТМ. По-друге, це для нас зростання цінності бренду. По-третє, звичайно це економічна вигода”, – сказала вона.

При цьому вона додала, що партнерами компанії в інших країнах є найбільші мережі, для яких закупівля СТМ у мережі Eva “виявилася відмінним рішенням, так як їм складно з точки зору ресурсів розробити свої СТМ”.

“Тому ми продовжуємо вести цей проект, 2020 рік принесе нам додаткові контракти і розширення географії”, – резюмувала Ободец.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *