Мережа “АТБ” в 2020 році збільшила товарообіг на 18,2%

ТОВ “АТБ-Маркет” (Дніпро), що володіє мережею магазинів “АТБ” в Україні і входить в однойменну корпорацію, за підсумками 2020 року збільшило товарообіг на 18,2% в порівнянні з 2019 роком – до 149,8 млрд грн, повідомив генеральний директор корпорації “АТБ” Борис Марков.

“Минулий рік став серйозним випробуванням на міцність і своєрідним краш-тестом для всього рітейлу. Ми не були винятком і нам, як і іншим учасникам ринку, було непросто. Тим не менш результати нашої роботи в умовах пандемії коронавируса, карантину, економічної кризи дають мені всі підстави поділитися нашими успіхами: товарообіг мережі “АТБ” в 2020 році склав 149,8 млрд. грн, що на 18,2% більше, ніж в 2019-му “, – написав Марков на своїй сторінці в Facebook в п’ятницю.

За його словами, в минулому році компанія відкрила 127 нових магазинів, в 59 торгових точках провела реконструкцію.

Крім того, компанія сплатила 15,8 млрд грн податків і зборів, що на 26% вище показника в 2019 році.

“На мій погляд, ми виявилися більш підготовленими до роботи в умовах форс-мажору. Зуміли в оптимально стислі терміни адаптувати і оптимізувати всі ключові бізнес-процеси. Створити всі необхідні умови для безпечної і ефективної роботи наших співробітників. Ініціювати і реалізувати” з нуля ” десятки масштабних і амбітних проектів “, – зазначив Марков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *