Мелітопольська черешня виводить на ринок 6 нових видів продукції

ГК «Мелітопольська черешня» активно працює в напрямку автоматизації всіх процесів виробництва: калібрування, фасування та охолодження. На початку сезону компанія запустила новий комплекс для охолодження ягід з технологією гідрокулінг і нову сортувальну лінію.

Про це AgroPortal.ua повідомив керівник агрономічного управління садівництва ГК «Мелітопольська черешня» Іван Гринцов.

За його словами, нововведення дозволять компанії випустити на ринок новий продукт – охолоджену і упаковану черешню тривалого зберігання, а автоматичне сортування ягоди забезпечить випуск 6 видів продукції.

«Автоматизація додає до собівартості кожного кілограма черешні приблизно 1 долар, але це того варто: адже завдяки цим технологіям ми продовжили часовий проміжок своїх продажів і зможемо утримати ягоду до закінчення сезону і продати за вищою ціною», – розповідає Іван Гринцов.

«Мелітопольська черешня» продає полуницю з середини травня, а черешня в цьому році встигла майже на два тижні пізніше, ніж зазвичай – в кінці травня.

У компанії відзначають, що в цьому році 70% зібраної черешні піде на експорт. Основними покупцями ягоди є Прибалтика і Білорусь. Ведуться переговори про експорт з Китаєм і ОАЕ – їх теж цікавить українська продукція, але поки процес стримує відсутність домовленостей на державному рівні.

«Ринок черешні в ЄС вже зайнятий Туреччиною, і туди дуже складно потрапити. Питання в тому, що тамтешні мережі не хочуть ставити на полицю черешню під українським брендом. Однак ми хочемо просувати українську продукцію під нашим брендом », – пояснює Іван Гринцов.

Для довідки: ГК «Мелітопольська черешня» одна з лідируючих компаній у виробництві фруктів і найбільшим експортером української черешні. Під садівництвом і ягідними плантаціями підприємство має 900 га, Також компанія спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних і технічних сільськогосподарських культур, під якими знаходиться 15 тис. Га.