Медійна реклама в інтернеті: підсумки 2019 роки від Admixer

Admixer поділився внутрішніми даними по Діджитал-рекламі, які можуть допомогти в плануванні 2020.

Якщо порівнювати витрати на різні категорії товарів в Діджитал і ТБ рекламу, то видно, що хоч і з різними показниками, але Топ-3 і там і там однаковий ( «інше» не береться до уваги). Тільки на ТБ акцент йшов в послідовності «медицина», «продукти / напої», «гігієна / побут.хімія», а в Діджитал – «продукти / напої», гігієна / побут.хімія »,« медицина ». Далі різниця в частці категорій у ТВ і Діджитал йде з невеликими відхиленнями і з урахуванням заборон на рекламу окремих категорій продуктів.

Розбивка Діджитал-бюджету на відео і банерну рекламу дає розуміння тенденцій і креативу, завдяки якому ті чи інші категорії вийшли в Топ. Так ми бачимо, що успіху «продуктів / напоїв» посприяли майже однаково і відео, і банерна реклама.

Незважаючи на лідируюче місце в загальній частці бюджету категорії «продукти / напої» все ж за кількістю активних рекламодавців найбільше представлений розділ «медицини».

У розподілі бюджетів більшість реклами, зі зростаючою часткою, закуповується автоматично через програматики, відео залишається непереможним лідером по медійного формату, а десктоп повільно, але поступається місцем мобайлу і Connected TV – пристрою, яке з’явилося тільки в 2018 році в Україні, але набирає популярність.

Глобальні прогнози 2020:

  1. Стрімке зростання закупівель інтернет-реклами через систему програматики можна відстежити по декільком останніх років як у нас, так і в світі. Відповідно до маркетингових прогнозами Zenith, 69% світових закупівель інтернет-реклами буде здійснено через програматики. В Україні ця цифра швидше за все буде трохи вище.
  2. Відеореклама продовжить рости, тому як це більш привабливий і залучає формат для користувачів. Крім того, з популяризацією субтитрів таку рекламу можна дивитися не втрачаючи сенсу без звуку.
  3. Що стосується поділу мобайла і десктопа, то в Україні ситуація відрізняється від світової, де поділ по пристроях становить 48% на 52% на користь поки що десктопа, але з тенденцією до зміни «лідера». В Україні у десктопа ще занадто велика перевага.

Admixer рекомендує подивитися на українську статистику розподілу і завантаженості обох платформ. Тому як проникнення мобільних пристроїв, зростання популярності програм і той факт, що ми близько 100 разів на день перевіряємо свій телефон, в сукупності повинні активніше переводити рекламні бюджети в мобільну площину …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *