McDonald’s в 2020р відкриє 5 ресторанів в Україні, в 2021р прискорить динаміку розвитку мережі

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд.” (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, відстрочив заплановані реконструкції ресторанів через карантин, сконцентрувався на відкритті нових ресторанів в Україні.

“Ми відстрочили реконструкції ресторанів, а направили наші зусилля на те, щоб відкрити більше нових ресторанів. Ми не зменшували кількість відкриттів, ми змінюємо пріоритизації відповідно до ситуації, яка сьогодні відбувається”, – повідомила генеральний директор McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова в ході онлайн -прес-конференції у вівторок.

За її словами, в минулому році McDonald ‘відкрив 5 ресторанів в Україні, і в цьому році запланував зберегти темпи нових відкриттів – додати ще п’ять нових закладів до мережі.

“На наступний рік у нас дуже амбіційні плани: відкрити точно не менше, ніж в попередні роки. У 2019 ми інвестували в Україну понад 500 млн грн і продовжуємо інвестувати не менше в поточному. А в наступному будемо збільшувати інвестиції в Україну (…) – є бажання штаб-квартири компанії інвестувати в розширення мережі в Україні, тому ми дуже відкриті, шукаємо найкращі локації і партнерів “, – зазначила Бадрітдінова.

При цьому вона додала: у McDonald ‘в даний час є впевненість в тому, що в Україні є де відкривати ресторани. У фокусі – великі міста України, але компанією розглядаються різні локації, уточнила гендиректор.

За її даними, в 2019 році мережа ресторанів “МакДональдз” обслужила 110 млн відвідувачів, в результаті збільшивши свою частку на ринку закладів харчування поза домом на 2%, до 14%.

За словами директора з маркетингу Ольги Васильєвої, за період карантину замовлення через сервіс доставки в “МакДональдз” виріс на 65%, а в порівнянні з минулим роком – втричі.

“Бізнес” МакДональдз “ріс останнім часом. Зараз же ми використовуємо сценарне планування. Зокрема, у нас їх три: оптимістичний, базовий і песимістичний. Ми намагаємося працювати за базовим. Зараз складно говорити про те, як закінчиться цей рік … Але навіть якщо ми завершимо його з негативними фінансовими показниками, це не зупинить нашу віру в ринок і інвестиції в наступні роки “, – підкреслила в свою чергу Бадрітдінова.

Вона пояснила, що в даний час сценарії розвитку компанії залежать від того, як буде відбуватися відновлення бази відвідувачів “МакДональдз” в різних каналах обслуговування: на доставці, на “МакДрайв” ресторану, всередині ресторану, в ТРЦ, ін.

За її словами, за період карантину компанія виплатила своїм працівникам близько 50 млн грн за простій.

“Ми продовжуємо інвестувати в наші команди, так як важливо, щоб було з ким виходити з кризи. Чим сильніше команда, тим швидше можна вийти з кризи, не втрачаючи час на внутрішню ефективність”, – підсумувала вона.

Перший заклад McDonald’s в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.

Розвитком мережі займається ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.”

Мережа ресторанів McDonald’s в Україні налічує 93 ресторану в 20 містах.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Великобританія).

Статутний капітал ПІІ “МакДональдз Юкрейн Лтд.” на травень-2020 становить 901,801 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *