McDonald’s почав співпрацю з сервісом доставки Raketa в Україні

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд.” (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s 15 липня розпочав співпрацю з українським сервісом Raketa і запустив доставку в двох тестових ресторанах Києва і Харкова.

“До кінця місяця Raketa буде доставляти замовлення з усіх ресторанів McDonald’s в Україні. До старту співпраці з McDonald’s Raketa розширив географію присутності і на сьогодні покриває всі міста, де є ресторани мережі швидкого обслуговування. Замовлення будуть доставлятися протягом 30 хвилин, вже з урахуванням часу приготування. Всього в Raketa працює понад 2000 кур’єрів, і їх кількість буде зростати “, – повідомила прес-служба McDonald’s.

До 1 серпня сервіс буде приймати оплату замовлень безконтактно: картою в додатку Raketa, після цього буде доступна можливість оплати готівкою.

“Ринок доставки стрімко розвивається, українці звикли до різних сервісів і додатками, і ми прагнемо бути там, де наші клієнти. Провайдер Raketa підтвердив готовність працювати з незмінно високими вимогами McDonald’s до якості”, – цитується в повідомленні генеральний директор McDonald’s в Україні Юлія Бадрітдінова.

Як повідомлялося, в грудні 2018 рік, McDonald’s почав співпрацю вийшли на український ринок сервісом доставки Glovo. Компанії продовжують співпрацю, зараз сервіс покриває 17 міст, в яких є ресторани мережі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *