McDonald’s планує запустити сортування відходів у всіх ресторанах мережі в Україні до кінця 2021р

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд.” (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, планує розширити пілотну програму сортування відходів в залах ресторанів на всю мережу в Україні до кінця 2021 року.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, пілотна програма була запущена у вересні 2020 року в 16 ресторанах в Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах ресторанів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Відсортовані відходи відправлялися на вторинну переробку сировини.

За даними компанії, за чотири місяці пілотної програми були відсортовані і передані на переробку понад 80 тонн упаковки. В цілому до програми приєдналося понад 2,6 млн українців.

Крім того, раніше в вересні-2020 компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, в червні – замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні склянки, піддаються переробці в Україні, нагадує прес-служба.

“До 2025 року McDonald’s глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яке можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки і інші відходи” , – повідомили в прес-службі.

Перший заклад McDonald’s в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. На сьогодні мережа ресторанів McDonald’s в Україні налічує 96 ресторанів в 20 містах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *