Львівський авіаремонтний завод ведуть до банкрутства

Керівництво державного Львівського авіаремонтного заводу (ЛДАРЗ) приховує дані про фінансовий стан підприємства: на офіційному сайті заводу досі так і не оприлюднили фінансовий звіт за перше півріччя 2020 року, хоча державний концерн “Укроборонпром” вже відзвітував про загальних показниках роботи оборонного сектора. Про це пише “Комсомольська правда”.

На офіційному сайті підприємства дійсно останній звіт про фінансовий стан датується ще 2018 роком. Тим часом учасники ринку відзначають, що ситуація на заводі погіршується останній рік-півтора, хоча об’єктивних причин для цього немає.

“Дефіцит коштів створений штучно – підприємство цілеспрямовано ведуть до банкрутства. Можливо, для подальшого його викупу за безцінь або зміни керівника”, – пише видання.

Сьогодні, говориться в публікації, реальне управління підприємством зосереджено в руках замдиректора Володимира Пузиря, який зі своїми колегами Кравчуком і Масловим постійно доповідають до Києва про “саботаж” з боку співробітників заводу, хоча до недавнього часу ЛДАРЗ показував стабільне зростання прибутку.

“На сьогоднішній день ці керівники зосереджені нема на розвиток підприємства, а на організації закупівель у” правильних “постачальників, яких легко можна поставити під контроль. Якість закуповуваних запчастин відійшло на другий план, а інформація про скандали, що просочилася в ЗМІ, пояснюється” інформаційними атаками російських пропагандистських ресурсів “. ні на численні порушення при закупівлях, ні на звернення людей, яких Пузир і його команда намагаються дискредитувати,” Укроборонпром “не реагує. і очевидно, що процеси, спрямовані на знищення заводу, від якого залежить обороноздатність країни, можливі тільки при заступництві чиновників “Укроборонпрому”, що відповідають за авіаційну галузь “, – пише видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *