ЛУН запустив можливість для ресторанів та кафе додавати себе на онлайн-карту працюючих закладів

Проект “ЛУН Місто” спільно з компанією Poster запустили бот для власників закладів харчування для їх відображення на “Корисній карті”, що інформує про об’єкти, що працюють під час війни, передає AIN.ua.

Щоб вивести на карту свій ресторан, кафе або точку з фастфудом, необхідно запустити бот @LunAndPosterBot та вказати назву закладу, графік роботи, адресу та надіслати геопозицію.

Крім того, оскільки партнером проекту є Poster, всі установи, що користуються цією системою, також можуть самі нанести себе на карту або відключитись від неї.

Для цього в адміністративній панелі Poster потрібно відкрити “МІСТО Місто” і також вказати згадані дані, після чого натиснути “зберегти”. Заклад з’явиться на карті протягом 30 хвилин.

“Головна проблема зараз у тому, що деякі заклади бояться додавати себе на карту. Але навпаки – це варто робити. Держава стимулює, щоб малий бізнес працював. Ми розуміємо, що на маркетинг зараз грошей ні в кого немає. Відвідуваність нашої картки – 20- 30 тисяч відвідувань на день. Це хоч якийсь спосіб повідомити, що ви відкрилися”, – зазначив головний маркетолог ЛУН Денис Судилковський.

На сьогодні онлайн-карта, крім деяких закладів харчування, відображає АЗС ОККО, WOG, SOCAR, супермаркети “Сільпо”, відділення поштово-логістичних операторів “Нова пошта”, Meest і Justin, автомати питної води BWT Aqua, бювети у Києві, магазини товарів для краси та здоров’я Eva, а також працюючі аптеки.

Кожна мережа відображається у вигляді окремого шару карти, який користувач може включати та вимикати за своїм вибором. Користуватися карткою можна і з комп’ютера, і мобільного пристрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *