Липень став рекордним місяцем в Україні по автопродажів

У липні 2020 року в Україні було реалізовано 8 тисяч 903 нових автомобіля – таким чином, минулий місяць став рекордним в цьому році по автопродажів.

Як повідомив AUTO-Consulting генеральний директор ТОВ “Хюндай Мотор Україна” Ігор Гладковський, стрімке зростання українського ринку нових авто, в порівнянні з європейським, визначила сукупність факторів.

За його словами, відкладений попит є закономірним результатом реакції на нестабільність.

“У період карантину люди не поспішали витрачати свої заощадження, або ж оформляти кредити. У той же час, тимчасова недоступність громадського транспорту підштовхнула багатьох задуматися про варіанти власної мобільності. За останні роки дестабілізуючих факторів було чимало, і на ринку це відбилося старінням автопарку. Закономірно , що будь-яка стабілізація (в даному випадку – ослаблення карантинних заходів) розкриває потенціал для зростання. Саме це, власне, ми зараз і спостерігаємо “, – вважає Гладковський.

У свою чергу, директор з маркетингу Групи компаній “АІС” Сергій Боровик зазначив, що на цей ріст вплинув цілий ряд факторів.

Він пояснив, що це було зростання попит в період так званого “валютного вікна” – короткого періоду в кілька днів, коли курс гривні до долара / євро різко падає, а ціни ще залишаються старими.

Таким чином, доларова ціна автомобіля істотно менше звичайної, і попит в цей період різко збільшується.

Крім цього, був реалізований відкладений попит, як з боку корпоративних клієнтів, так і фізосіб, що є ще одним фактором зростання.

У той же час, в травні і червні на деякі бренди / моделі був невеликий дефіцит і затримки в постачаннях. Ці авто були видані клієнтам в наступному місяці, що і збільшило цифру реєстрацій. Тим більше, що липень має один з найвищих в році індекс сезонності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *