lifecell запускає віртуальний номер BiP

Діджитал-оператор lifecell запускає “Віртуальний номер BiP” – послугу, яка дозволяє придбати і користуватися українським номером в будь-якій частині світу за домашнім тарифами України.

Як повідомляє прес-служба оператора, віртуальний номер BiP – це послуга lifecell, за допомогою якої можна в будь-якій точці світу придбати і користуватися українським номером телефону без наявності фізичної SIM-карти за допомогою месенджера BiP. Ця опція передбачає надання виключно голосової телефонії через додаток BiP.

Основні переваги послуги “Віртуальний номер BiP”:

– здійснення і прийом дзвінків з інших телефонних номерів в будь-якій точці земної кулі;

– доступність (для покупки номера потрібен тільки Інтернет, а фізична SIM-карта не потрібна)

– просте користування послугою (необхідно тільки підключення до Інтернету).

Для того, щоб скористатися послугою віртуального номера від lifecell, необхідно:

– пройти коротку реєстрацію і вибрати номер;

– завантажити месенджер BiP для Android або iOS;

– підключитися до Інтернету і ввести отриманий віртуальний номер в месенджері.

BiP – це месенджер, доступний для абонентів всіх мобільних операторів України. Він дозволяє безкоштовно обмінюватися миттєвими повідомленнями, фото, відео, аудіо-файлами документами, а також здійснювати дзвінки не тільки між користувачами BiP, але і на номери де не було встановлено цей додаток.

Завдяки BiP можна ділитися місцезнаходженням, здійснювати HD відео-дзвінки в групі, підписуватися на паблік і створювати власні спільноти, здійснювати грошові перекази з картки на картку, отримувати та переказувати гроші через QR-код, поповнювати будь-який мобільний рахунок за допомогою карти, створювати “Таємний чат “і відправляти стікери, розроблені спеціально для BiP.

Крім того, додаток можна відкрити в браузері за допомогою будь-якого пристрою: планшета, ноутбука або комп’ютера.

Для абонентів lifecell доступні додаткові переваги в роумінгу: безкоштовно на 30 днів надається 100 МБ за кордоном, які можна використовувати для спілкування в месенджері і відправлення файлів. Використовуючи функцію “BiP In” абонент приймає будь-які дзвінки безкоштовно (зокрема GSM), навіть перебуваючи за кордоном, за умови підключення до Інтернету.

Завдяки Bip Out вартість вихідних дзвінків залишається незмінною за умови підключення до Інтернету. Тобто, користувач може телефонувати на українські номери будь-якого мобільного оператора та стаціонарні номери.

У компанії відзначають, що інтернет-трафік в месенджері для абонентів lifecell не тарифікується в Україні.

Для користувачів lifecell діє послуга “BiP SOS-пакет”, замовивши яку абонент отримує 100 хвилин до кінця дня для дзвінків через месенджер на будь-які номери в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *