Lactalis завершив купівлю Bel Group: в тому числі український завод

Lactalis Group завершила покупку активів Bel Group, що включають Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland, бренд Leerdammer і всі пов’язані права, а також Bel Shostka Ukraine.

Як говориться в повідомленні Bel Group від 30 вересня 2021 р всі активи були передані Lactalis компанією Sicopa, повністю дочірньою компанією Bel, в обмін на 1 591 472 акції Bel (23,16% акцій), що належать Lactalis.

«Все попередні умови угоди були виконані, в тому числі безумовне схвалення злиття, отримане Європейською комісією 26 серпня 2021 г.», – уточнили в компанії.

«Я дуже радий успіху цієї угоди. Це відкриває нові двері для брендів Shostka і Leerdammer … Це новий крок для нас, що лежить в основі нашої незалежної сімейної бізнес-моделі, ключовий фактор нашого успіху з самого початку нашої компанії. Тепер ми можемо докласти всіх зусиль, щоб впровадити нашу стратегію, пропонуючи добре збалансовані молочні, фруктові і рослинні продукти, відповідно до нашої корпоративної місією – відстоювати більш здорову і відповідальну їжу для всіх », – зазначив голова і головний виконавчий директор Bel Group Антуан Ф’єве .

Голова Lactalis Group Еммануель Безьє підтвердив, що купуючи Leerdammer і Shostka, ми доповнили наші пропозиції поруч продуктових брендів, які споживачі знають і люблять.

«Ми хочемо перетворити європейський бренд Leerdammer в глобальний, використовуючи наші можливості по всьому світу», – додали в компанії.

Для довідки: Lactalis заснована в 1933 році. У компанії, якій належить 125 заводів по всьому світу, працюють 38 тисяч осіб. Серед брендів Lactalis – President, Bridel, Lactel, Galbani. Продукція компанії продається в 160 країнах.

«Шосткинський молочний комбінат» був побудований в 1981 р і спочатку він складався з цільномолочного цеху і невеликої сироробної ділянки. Поступово комбінат зосередився на виробництві твердих сирів. У 2005 р підприємством було створено і виведено на ринок бренд «Шостка», а в 2007 році його купила французька група «Бель». «Бель Шостка Україна» випускає сири під брендами «Шостка», «Весела Корівка», Kiri, MiniBabybel, Leerdammer.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *