KWS запускає новий завод з виробництва насіння цукрових буряків

Селекційна компанія KWS на майданчику в Айнбек (Німеччина) ввела в експлуатацію новий сучасний завод з виробництва насіння цукрових буряків.

Цей завод є невід’ємною складовою інвестиційного проекту компанії вартістю майже € 50 млн і збільшує виробничі потужності насіння цукрових буряків майже на 30%, йдеться в повідомленні компанії.

«На першому етапі, в минулому році, були значно збільшені складські потужності і побудований новий логістичний і складської центр. Наступним кроком було будівництво заводу з виробництва насіння цукрових буряків, де була встановлена ​​нова система протруювання і упаковки, яка сьогодні повністю введена в експлуатацію », – йдеться в повідомленні.

Новий завод пропонує значні удосконалення з точки зору гнучкості, ефективності та якості і включає багато власних інновацій KWS: наприклад, насіння, між окремими етапами процесу доопрацювання, транспортуються повністю автоматично в так званих силосних коробах, великих воронкоподібних контейнерах, і зберігаються в багатоярусному складі до наступного етапу процесу доопрацювання. Камери забезпечують повне спорожнення контейнерів для забезпечення сортової чистоти.

«Під час проектування акцент був зроблений на сталості та ефективності використання ресурсів: діючі речовини протруйників, які не були використані повністю в процесі протруювання, повертаються в резервуари за допомогою інноваційної системи та використовуються в наступний раз, зменшуючи відходи. Завод очищається за допомогою технічної води і має систему рекуперації повітря », – уточнили в компанії.

Згідно з повідомленням, виробнича потужність заводу збільшується більш ніж на 30%. Одночасно скорочується час настройки та можливі більш швидкі зміни роботи.

«Прийнявши рішення про інвестиції, ми зустрілися з декількома викликами: з одного боку, сегментація ринку насіння цукрових буряків триває, і це впливає на поведінку наших клієнтів. Наприклад, більша кількість гібридів замовляють меншими партіями. Крім того, наші клієнти хотіли б замовляти насіння пізніше, а отримувати їх якомога швидше, – розповідає член виконавчої ради KWS, який відповідає за бізнес-напрямок насіння цукрових буряків, доктор Пітер Хофманн. – З іншого боку, KWS вдалося збільшити свою частку ринку насіння цукрових буряків. Таким чином, новий завод також використовується для виробництва насіння за технологією CONVISO® SMART, яка пропонує аграріям нові можливості для ефективного контролю бур’янів ».

Завершальним елементом інвестиційного проекту є додаткова система дражування насіння, яка буде введена в експлуатацію в наступному році.

Для довідки: KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва насіння. У 2018/19 фінансовому році понад 5000 співробітників в 70-ти країнах досягли чистого обсягу продажів в розмірі € 1,1 млрд і прибутку до вирахування відсотків і податків (EBIT) в розмірі € 150 млн. KWS працює на ринку більше 160 років. Вона спеціалізується на селекції і виробництві і продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку та соняшнику і овочевих культур. KWS використовує передові методи селекції для підвищення врожайності, стійкості до хвороб, шкідників і абіотичних стресів. З цією метою в 2018/2019 фінансовому році компанія інвестувала в наукові дослідження близько € 200 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *