KWS виводить на ринок України три нових бренду кукурудзи

Компанія KWS цьому сезоні вивела на ринок України три нові, перспективні бренду, які об’єднують гібриди з певним набором ознак і особливостей.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Так, компанія створила лінійки стійких до посухи, врожайних і силосних гібридів.

CLIMACONTROL – посухостійкі і стабільні гібриди, які здатні витримувати стрес в усі три основні фази розвитку (5-9 листків – формування генеративних органів, цвітіння, налив зерна) і які є найбільш придатними для вирощування в умовах недостатнього вологозабезпечення.

PLUS4GRAIN – гібриди для кращих полів, що характеризуються дуже високим потенціалом врожайності завдяки відповідній реакції на достатню кількість опадів і поживних речовин (більш ефективне їх використання).

BEST4MILK – силосні гібриди, що володіють потужною лістостебельной масою, Ремонтантні, високою перетравність НДК (лістостебельной маси) і високим вмістом крохмалю.

«Ми прагнемо спростити процес вибору гібридів під певні умови вирощування. Вам потрібно вибрати бренд під вашу технологію, а наш агроном-консультант або продавець допоможе визначитися з гібридами в межах того чи іншого бренду. Розподіл полів між брендами дозволить зменшити вплив негативних факторів на майбутній урожай і найбільш ефективно використовувати потенціал ваших полів за допомогою наших гібридів », – пояснюють в компанії.

Які гібриди кукурудзи KWS входять в кожен з цих брендів і їх переваги можна дізнатися за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *