КВС-Україна починає будівництво другої черги насіннєвого заводу

Компанія «КВС-УКРАЇНА» розпочинає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині.

Потужності компанії KWS в Україні мають і будуть збільшуватися — цьому рішенню сприяє зростаючий попит від клієнтів та плани збільшення експорту насіння до країн Європейського Союзу, йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, для «КВС-УКРАЇНА» є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. Тож друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості та збільшить переваги для наявних та майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Існуючі потужності дозволяють виробляти 300-350 тис. мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги потужності компанії збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тис. мішків.

«Як відповідь на зростання попиту на високоякісне насіння селекції KWS, беручи до уваги наш німецький виважений підхід, зваживши всі за і проти, провівши переговори з міською громадою, ми вирішили розпочати планування та запуск нового будівництва», — розповідає Генеральний директор ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з існуючою, першою чергою, у Кам’янці-Подільському на існуючій ділянці у 8,5 га.

«Друга черга насіннєвого заводу у Кам«янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги. Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Але перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року», — повідомив начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Юрій Хамайдюк.


Для довідки: KWS — одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Компанія спеціалізується на селекції та виробництві та продажу насіння кукурудзи, цукрових буряків, зернових культур, ріпаку та соняшнику та овочевих культур. KWS використовує провідні методи селекції для підвищення врожайності, та покращення стійкості до хвороб, шкідників та абіотичного стресу. 

В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ «КВС-УКРАЇНА» — 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE & Co. KGaA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *