Кусто Агро розпочала будівництво маршрутного елеватора

Компанія «Кусто Агро» почала будівництво маршрутного елеватора в місті Жмеринка Вінницької області.

Як говориться в повідомленні підприємства, завдяки реалізації проекту компанія зможе відправляти 54 вагона в порт – це дозволить швидше розвантажувати елеватор, підвищити оборотність власних вагонів і швидше виконувати контракти.

«Оскільки земельний банк виріс, кількість продукції збільшилася, тому важливо дотримувати правильну оборотність, щоб чітко розділяти ризики», – пояснюють в компанії.

Як зазначається, «Кусто Трейдінг і Логістика» (входить в структуру «Кусто Агро») в 2019/20 МР реалізувала на ринку ячмінь, кукурудзу, ріпак, пшеницю, соняшник і сою. Найбільше продано кукурудзи – 65 тис. Т, слідом за нею пшениця – 20 тис. Т. Географія поставок: Індія, Бангладеш, Малайзія, Катан, Ємен, Південна Корея, Марокко, Єгипет, Німеччина, Бельгія, Іспанія, Італія та ін.

У компанії підкреслили, що однією з основних проблем для поставок є логістика. Оскільки «Укрзалізниця» є монополістом, встановлює свої правила гри на ринку. А витрати на логістику аграрної продукції постійно зростають. Так, на початку сезону українська залізниця вносить нову політику цін і умови розподілу і подачі вагонів, згідно з якими агровиробник не може передбачити можливий прибуток за вирощене їм зерно, оскільки левова частка коштів йде на доставку товару в порт.

«У компанії є ще одна проблема – немаршрутних елеватори, тому кількість сировини, яке вивозили в середині і в кінці осені була низькою; пріоритет отримали великі агрокомпанії, які мають маршрутні елеватори і можливість формувати маршрутні відправки з 54 вагонів на добу », – пояснюють рішення про будівництво маршрутного елеватора в« Кусто Агро ».

Крім того, в компанії відзначили, що в умовах карантину робота триває.

«… Для« Кусто Агро »поки критичної ситуації немає, оскільки весь товар законтрактований, а відвантаження на сьогоднішній день проводиться стабільно», – підсумували в компанії.

Для довідки: «Кусто Агро» є частиною міжнародного холдингу Kusto Group. «Кусто Агро» була заснована для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектора України. Бізнес компанії: рослинництво, елеватори, транспортні послуги та трейдинг. Загальна потужність трьох елеваторів компанії складає 90 тис. Т одноразового зберігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *