KSG Agro збільшив прибуток в 13 разів

Агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2019 р збільшив прибуток в 13 разів – до $ 6,2 млн, а EBITDA – в 3,4 рази, до $ 9,57 млн.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу з посиланням на річний звіт компанії, опублікований на Варшавській фондовій біржі.

Крім того, наголошується, що компанія вперше з 2014 року вийшла на позитивний оборотний капітал, який склав $ 13,4 млн.

За словами голови ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, основними факторами зростання прибутку стала вертикальна інтегрованість холдингу і проведення успішних переговорів про реструктуризацію кредитної заборгованості.

«Ми вдячні нашим кредиторам і партнерам, як які пішли нам на серйозні поступки, реструктуризувавши заборгованість з серйозним дисконтом», – зазначив Сергій Касьянов.

За його словами, за підсумками 2019 року загальний обсяг кредитної заборгованості зменшився майже на 65%. Якщо станом на кінець 2018 року він становив $ 44,3 млн, то на кінець 2019 року – $ 28,6 млн.


Для довідки: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *