KSG Agro збільшив обсяг реалізації свиней на 41%

Агрохолдинг KSG Agro в II кварталі 2020 р збільшив обсяг реалізації свиней в порівнянні з I кварталом нинішнього року на 41% – з більш ніж 63 млн грн до близько 89 млн грн.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Відповідно зросла реалізація в головах – на 16% – з 18 694 гол. до 2 629 гол. і на 34% в тоннажі – з 1 613 т до 2 165 т.

«Збільшення реалізації свинини відповідає нашим стратегічним пріоритетам. Сьогодні в нашій країні якісна вітчизняна свинина користується великим попитом, що демонструє і динаміка зростання цін. Конкурентна перевага нашого холдингу – виробництво свиней на основі високоякісної датської генетики. Це дозволяє нам і надалі прогнозувати збільшення обсягів реалізації свинарської продукції », – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Також наголошується, що в рамках інвестиційної програми 2020 р KSG Agro велика частина запланованого обсягу інвестування в більш ніж 25 млн грн буде спрямовано на модернізацію (де факто – створення) відгодівельного цеху для поросят і маточника для свиноматок. Створення додаткового відгодівельного цеху, дозволить свинокомплексу отримати сучасне виробниче приміщення на 2340 голів для відгодовування свиней – поросят від 30 кг і свиней забійної кондиції до 100-110 кг. Введення в дію додаткового маточника поліпшить умови утримання свиноматок на свинокомплексі і дасть можливість збільшити виробництво поросят і їх характеристики.

Для довідки: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *