Криворізький ЗРК за 8 міс. скоротив видобуток руди на 4,5%

Криворізький залізорудний комбінат (КЗРК) в січні-серпні поточного року, за оперативними даними, знизив випуск товарної залізної руди підземного видобутку на 4,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 2,757млн тонн.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник підприємства, в серпні КЗРК видобув 287 тис. Тонн руди, тоді як в липні – 376 тис. Тонн.

Раніше, 3 вересня поточного року лідер Національної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив, що частина гірників шахти “Жовтнева” виступили з вимогою підвищити зарплату, звільнити менеджмент підприємства і повернути їм пільговий стаж.

Шахта “Жовтнева” ( “Жовтнева” – укр.) Разом з шахтами “Батьківщина”, “Гвардійська” і “Терновська” входить до складу ПАТ “Криворізький залізорудний комбінат” (КЗРК, Дніпропетровська обл.).

КЗРК в 2019 році знизив випуск товарної залізної руди підземного видобутку на 4% в порівнянні з попереднім роком – до 4,397 млн ​​т.

Комбінат спеціалізується на підземного видобутку залізної руди. В основному реалізує продукцію Маріупольському меткомбінату ім. Ілліча (Донецька обл.).

Компанії Starmill Limited належить 99,88% акцій комбінату.

КЗРК в даний час керують група “Метінвест” і група “Приват”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *