Кредобанк прийняв рішення ввести кредитні канікули для малого і середнього бізнесу

Кредобанк вводить програму кредитних канікул для клієнтів малого та середнього бізнесу в зв’язку з ситуацією, викликаною пандемією коронавируса COVID-19. В рамках програм позичальники мають можливість відстрочити частина платежів по кредитах на термін від 3-х місяців. Про це повідомила прес-служба компанії.

Пропозиція по програмі дає можливість відстрочити погашення основної суми боргу по кредиту на 3 місяці з перенесенням відстроченої суми рівними частинами на наступні місяці після завершення канікул. Якщо до закінчення терміну дії кредиту залишилося менше 6 місяців, банк може розглянути можливість продовження терміну дії кредитного договору на термін до 12 місяців з планованої дати остаточного погашення із застосуванням відстрочки сплати основної суми боргу.

Для участі позичальник повинен надати банку заявку, інформацію про поточний стан господарської діяльності підприємства і довідку про актуальні установчі документи та органи управління.

У разі продовження терміну дії кредиту, банком будуть затребувані також додаткові документи. Документи можна подати без візиту до відділення банку в електронному вигляді, показавши їх кваліфікованим електронним підписом або у відсканованому вигляді.

Кредитні канікули не поширюються на сплату відсотків за користування кредитними коштами, а також надаються на індивідуальній основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *