Кредити 5-7-9%: число позик перевалило за 1000

Уповноважені банки в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» за тиждень видали 135 нових кредитів на загальну суму 281 млн грн.

Всього, станом на 6 липня 2020 року, вже видано 1034 кредити на загальну суму 1,091 млн грн, говориться в повідомленні Міністерства фінансів України.

«Протягом останніх кількох тижнів динаміка програми значно пожвавилася за рахунок рефінансування раніше отриманих кредитів. Але попит на інвестиційні кредити зберігається на високому рівні, що свідчить про наміри підприємців розвиватися, незважаючи на кризу. Портфель інвестиційних кредитів вже перетнув позначку в 550 млн грн, і банки продовжують розглядати нові заявки », – відзначають в міністерстві.

Також уточнюється, що минулого тижня вступило в силу рішення уряду щодо спрощення умов участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» для малого та середнього бізнесу. Зокрема, були пом’якшені вимоги до обов’язкової прибутковості бізнесу, що діє, зняті обмеження по напрямкам використання коштів і максимальної суми кредиту. В першу чергу зміни торкнуться підприємців, які мають намір скористатися можливістю отримати кредит на поповнення оборотного капіталу, адже тепер його можна буде використовувати на будь-які господарські потреби бізнесу, що дуже важливо для його перезавантаження. Найближчим часом відповідні зміни будуть відображені в угодах Фонду розвитку підприємництва з уповноваженими банками програми, тому банки скоро зможуть кредитувати своїх позичальників по оновленим умовам програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *