Красилівський цукровий завод увійшов до складу A’SPIK Group

A’SPIK Group в липні 2020 р завершила процедуру зміни власників ВАТ «Красилівський цукровий завод» та підприємство офіційно увійшло до складу компанії.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Щоб підготувати завод, який працював без зупинок більше 170 років, до ефективної роботи в сучасних реаліях, на підприємстві почалася глибока модернізація виробничих потужностей і ремонт приміщень», – відзначили в компанії.

Зокрема, агропромисловий комплекс перейде з двухпродуктовой схеми роботи на трехпродуктовую. У A’SPIK Group розраховують, що технологічні вдосконалення поліпшать ефективність переробки цукрових буряків і поліпшать якість красилівської продукції.

«Робота за новою схемою забезпечить краще отримання цукру з буряка. Більш того, в перспективі ми зможемо виробляти «солодкий» продукт не тільки третьої категорії, а й першої та другої, щоб задовольнити потреби найвимогливіших споживачів », – говорить заступник директора« Красилівського цукрового заводу »Наталія Богуцька.

Для реалізації цих планів вже укладені контракти на придбання імпортних вакуум-апаратів першого продукту. Однак через пандемію COVID-19 поставка інноваційного обладнання з Румунії затримується на кілька місяців.

У «A’SPIK Group» планують, що підготовка заводу, заснованого в 1842 р, до ефективної роботи в умовах жорсткої конкуренції триватиме рік. Тому, модернізоване підприємство відновить випуск цукру в виробничому сезоні 2021/22 років.

Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Староконстантіновсахар» і ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *