Кожна 10-я пляшка соку в світі зроблена з фруктів і ягід української компанії T.B. Fruit

Уже котрий рік поспіль компанія з України займає третю лідерську позицію в рейтингу найбільших виробників концентрованих соків в Європі.

Йдеться про групу компаній T.B. Fruit, до складу якої входять сім заводів з переробки фруктів і овочів, чотири з яких знаходяться в Україні (інші – в Польщі та Молдові). Українському споживачеві компанія відома по сокам прямого віджиму ТМ “Galicia”, а світ знає T.B. Fruit як потужного виробника концентрованих натуральних соків.

Загальна потужність переробних заводів T.B. Fruit становить 1 млн тонн фруктів, овочів і ягід. А це, відповідно, майже 150 тисяч тонн концентрованого соку щорічно.

Як стало відомо, в минулому році з фруктів і ягід, перероблених на заводах компанії, була зроблена кожна 10-я пляшка соку в світі і кожна 4-а пляшка яблучного соку в США (в 2014 році TB Fruit був найбільшим експортером яблучного концентрованого соку в США).

З української сировини виготовляються сотні торгових марок в світі. Концентровані соки виробництва T.B. Fruit поставляються глобальних лідерів, таким як Nestle, PepsiCo, Coca-Cola, Refresco, Eckes-Granini. В Україні з концентрованого соку T.B. Fruit виготовляють соки для таких відомих українських брендів як: Sandora, “Садочок”, “Сандорик”, Rich, “Живчик” і ін.

Засновник і власник T.B. Fruit Тарас Барщовський повідомив, що на початок 2020 року географія експорту продукції компанії (близько 90%) налічує 40 країн світу, серед яких важкодоступні для українського виробника ринки США, Європи, Японії, Ізраїлю. А ці країни дуже уважно ставляться до якості сировини, що надходить до них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *