Кожна друга вантажівка на дорогах України – перевантажена

Кожен другий вантажний автомобіль на дорогах України пересувається з перевантаженням. Найбільше таких – в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.

Такі дані Національної поліції були оприлюднені в ході селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляється на сайті глави держави, правоохоронці спільно з представниками Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезопасность) 2. липня перевірили 18 пунктів габаритно-вагового контролю. Було здійснено 6,6 тис. Перевірок вантажівок.

«Формула« тут будують – там руйнують »не спрацює. Як ми можемо відновити і побудувати українських дороги, якщо вантажівки тут же руйнують нові і добивають старі траси? Потрібно комунікувати з компаніями і ретельно контролювати пересування вантажівок », – підкреслив Президент.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій доповів, що за добу інтенсивних перевірок накладено штрафів на загальну суму понад 1,7 млн ​​грн. А на Миколаївщині була зафіксована три спроби пересування перевантажених фур в об’їзд пунктів габаритно-вагового контролю.

Представники уряду домовилися поліпшити умови здійснення перевірок, роботу техніки, забезпечивши неможливість її частого перегріву, збільшити кількість кадрів для перевірок, поліпшити умови їх роботи. Також Нацполіція повідомила, що вже встановлюються камери для спостереження за процесом проверок.

У той же час, за даними Мінінфраструктури, за добу, 2 липня, інспектори «Укртрансбезопасності» перевірили 6598 вантажних транспортних засобів та нарахували понад € 54 тис. Євро плати за перевантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *