Корпорація “Еталон” на початку 2020 р поставить перший автобус до Польщі

Корпорація “Еталон”, великий суб’єкт автотранспортного ринку України, в 2020 році має намір почати продажі приміських автобусів середнього класу на ринку Східної Європи, поставивши в січні перший автобус до Польщі, повідомив президент корпорації Володимир Бутко.

“Наш самий амбітний план на 2020 рік – це продаж наших автобусів на ринки Східної Європи. До Польщі буде поставлено демо-версія автобуса, яку вони закуплять і проведуть” обкатку “протягом двох-трьох місяців, за результатами якої буде прийматися рішення про подальші закупівлі “, – зазначив Бутко на прес-конференції в Києві в четвер.

За його словами, вже підписано дилерський договір, який, зокрема, передбачає можливість поставки, мінімум, 50 автобусів на рік.

“Поки вони нічого гарантувати не можуть, але після обкатки з пасажирами першого автобуса йтиметься про подальші постачання. На черзі – Чехія і Румунія, з якими ведуться переговори”, – зазначив глава корпорації.

За його словами, автобус “Тюльпан” з силовим агрегатом DAF Євро-6 був створений ще три роки тому, але процес сертифікації (випробування, протоколи) зайняв два роки, і сертифікат був отриманий в середині 2019 року. Інвестиції в цей процес склали EUR100 тис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *