Корпорація “Біосфера” взялася переробляти поліетилен з McDonald’s в сміттєві пакети

Корпорація “Біосфера” і McDonald’s почали співпрацю в сфері ресайклінгу (вторинної переробки сировини. – Delo.ua). Так, після переробки вторинної сировини використаний поліетилен повертатимуть в ресторани в вигляді готової продукції.

Про це повідомили в прес-службі корпорації “Біосфера”.

Відсортований поліетилен з ресторанів McDonald’s будуть відправляти на завод ресайклінгу Polygreen, де сировина витримає високу температуру процес сортування, подрібнення, очищення та термічну обробку.

Перероблене вторинну сировину. Фото: прес-служба “Біосфера”

Після цього перероблене сировину перетворюється в маленькі гранули, з яких виробляють майбутні сміттєві пакети для McDonald’s. Такий процес дозволяє замкнути ланцюг переробки і надати нове життя використаним матеріалам.

Перероблене сировину перетворюється в маленькі гранули. Фото: прес-служба “Біосфера”

Зокрема, вже реалізована тестова партія обсягом 3 тонни, отримана від компанії McDonald’s. Потужності заводу Polygreen дозволяють переробляти до 860 тонн поліетилену в місяць.

З вторинної сировини завод виробляє пакети для McDonald’s. Фото: прес-служба “Біосфера”

Щомісяця з ресторанів McDonald’s партнери вивозять на переробку понад 120 тонн паперу, 10 тонн пластику і майже тонну упаковок Tetra Pak. Також більше 3 тонн відходів – це плівка, яка тепер використовується повторно з метою зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *