Коронавірус: споживачі в ЄС і Україні переходять на упаковані овочі

Споживачі в країнах ЄС різко збільшили закупівлю упакованих овочів і фруктів. Це призвело до різкого зростання попиту на пакувальні матеріали і змусило постачальників шукати резерви по використанню пакувальних ліній і потужностей.

Про це повідомляє EastFruit з посиланням на інформацію, що надходить з країн Євросоюзу.

Як відзначають аналітики, в перший же день карантину в Україні з’явилися подібні тенденції. Упаковані овочі та фрукти досить швидко зникали з полиць.

На думку представників роздрібних мереж, деякі споживачі побоювалися купувати развесную продукцію в побоюванні перед зараженням коронавірусів, так як до овочів і фруктів теоретично могли торкатися до цього інші люди, можливо, носії вірусу. Відповідно, попит на упаковану продукцію істотно збільшився.

І якщо в країнах ЄС майже вся картопля і овочі борщовий групи продаються упакованими майже за замовчуванням, то відсоток упакованої продукції в цій групі в Україні залишається порівняно невисоким. Це обумовлено, перш за все, великою різницею в ціні між упакованими і ваговий овочами.

«Ще менше продається в Україні упакованих яблук, бананів та інших фруктів. Однак коронавірус може стати відправною точкою для зміни цих тенденцій і дозволить компаніям, що продають лінії, обладнання і витратні матеріали для упаковки, наростити обсяги продажів », – вважають аналітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *