Континентал запустив нове картоплесховище – найсучасніше в Україні

«Континентал Фармерз Груп» завершила будівництво нового картоплесховища площею понад 6 тис. М2 в с. Чуква (Самбірський р-н, Львівська обл.).

У будівництво нового виробничого об’єкта «Континентал» інвестував 111,4 млн грн. Будівельні роботи велися протягом 10 місяців, говориться в повідомленні компанії.

«Континентал» – один з провідних виробників картоплі в Україні, і цей напрямок є для нас стратегічним. Щорічно ми вирощуємо картоплю на площі близько 2 тис. Га, постійно вдосконалюючи технології і розширюючи наші виробничі потужності. Після введення в експлуатацію нового комплексу в с. Чуква наша уомпанія має можливість одночасно зберігати понад 100 тис. Тонн картоплі і поставляти його нашим покупцям протягом практично всього року зі збереженням показників якості », – прокоментував генеральний директор« Континентал Фармерз Груп »Георг фон Нолкен.

Картоплесховище розраховане на одночасне зберігання 16 тис. Т врожаю і є одним з найбільших комплексів для зберігання картоплі в Україні. Сховище наземне, зонірованноє на шість камер – кожна місткістю 2650 тон. Картопля зберігається насипом і може перебувати в сховище до 10 місяців без мінімальної втрати якості.

Комплекс оснащений інноваційним вентиляційним обладнанням нідерландської компанії Mooij Agro, яке дозволяє точно контролювати температуру, вологість, рівні CO2 в картоплесховище і формувати індивідуальні параметри під зберігання будь-якого сорту картоплі.

«Сучасні вентилятори з регульованою швидкістю і точна комп’ютерна система зволоження дозволять нам запобігти зневоднення врожаю, – зазначив керівник кластеру« Картопля »Орест Кравчук. – Крім цього, ми обладнали унікальний вентиляційний підлогу, оснащений системами примусового тиску, які рівномірно розподіляють повітря по всій площині підлоги. Хочу зазначити, що поєднання цих технологій в Україні застосовується вперше, і наш новий комплекс по праву можна назвати найсучаснішим ».

Для довідки: «Континентал» вирощує Інтеграція, і продовольчі сорти культури. Компанія – лідер на картопляному ринку в Україні і застосовує власні напрацьовані технології вирощування. Загальна площа під картоплею в цьому виробничому сезоні склала 1,8 тис. Га. Для зберігання врожаю компанія використовує сучасні склади в Тернопільській і Львівській областях загальною потужністю 103 тис. Т. В активах «Континентал» також є власний крохмальний завод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *