Континентал до серпня побудує нове картоплесховище

«Континентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища в селі Чуква Самбірського району Львівської області. Картоплесховище розраховане на зберігання 16 тис. Тонн врожаю терміном до 10 місяців, говориться в повідомленні компанії. Як зазначається, нове сховище призначене для зберігання картоплі, який компанія вирощує на полях кластера «Самбір».

«Вже виготовлена ​​необхідна проектна документація та розпочато встановлення бетонних конструкцій під металеві опори для складу. Паралельно йде закупівля холодильного, вентиляційного та іншого обладнання. Завершити будівництво картоплесховища в селі Чуква «Континентал» планує до серпня цього року, під майбутній урожай », – йдеться в повідомленні.

Такж уточнюється, що напрямок картоплярства для «Континентал Фармерз Груп» залишається одним із пріоритетних. Компанія вирощує Інтеграція, і продовольчі сорти картоплі у Львівській та Тернопільській областях. Загальна площа під картоплею в виробничому сезоні 2020 р склала 1,6 тис. Га.

У цьому сезоні «Континентал» планує її збільшення до більше 2 тис. га. Для довідки: «Континентал Фармерз Груп» є одним з провідних виробників картоплі в Україні та застосовує власні напрацьовані технології вирощування. Агрохолдинг володіє модернізованими виробничими потужностями для зберігання картоплі загальною потужністю понад 87 тис. Тонн одноразового зберігання. Також має власний крохмальний завод і сучасну спеціалізовану техніку для вирощування цієї культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *