“Конті” Колеснікова купує кондфабрику “Червона зоря” в російському Іваново

Російська юрфірма “Юнайтед партнерс”, що діє в інтересах великого українського виробника кондитерських виробів ПАТ “Виробниче об’єднання” Конті “(Донецька обл.), Виграла торги з продажу майна збанкрутілої фабрики” Червона зоря “(Іваново, Росія), повідомляється на сайті російського видання “Ведомости” в четвер.

За його даними, зв’язок між “Юнайтед партнерс” і “Конті” підтвердили джерела, близькі до організаторів торгів. Зазначені компанії і представник банку непрофільних активів “Траст”, в якому закладено майно фабрики, від коментарів відмовилися.

Російське видання уточнило, що ПрАТ “Виробниче об’єднання” Конті “з 2018 року володіє 19,9% -ю часткою ліпецького виробника цукерок” Мерлетт “і двома фабриками в Курській області, з загальною потужністю 136 тис. Тонн продукції на рік. Воно повідомило, посилаючись на дані компанії Euromonitor International за 2020 рік, що “Конті” займає 10-е місце з продажу кондитерських виробів в Росії.

Як повідомлялося, кінцевими бенефіціарами “Конті” є український бізнесмен і політик Борис Колесніков та його дружина Світлана Колесникова, володіють рівними частками по 24,99% акцій компанії.

ПрАТ “Виробниче об’єднання” Конті “входить до складу групи” Конті “, заснованої в 1997 році. Потужності фабрики групи в Костянтинівці розраховані на виробництво до 2 тис. Тонн продукції на місяць.

Портфель компанії налічує близько 200 товарних найменувань, серед яких печиво-сендвіч, складні десерти, цукерки в коробках і вагові, тістечко бісквітне, рулети, батончики, карамельні цукерки, крекери і печиво.

Основні торгові марки – Amour, Bonjour, “СуперКонтік”, “Беліссімо”, BisKonti, “Джек”.

Продукція “Конті” експортується більш ніж в 20 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *