Кондитерська корпорація Roshen почала продавати молочні продукти

Що входить до складу кондитерської корпорації Roshen Вінницький молочний завод 11 вересня розпочав виробництво в роздрібній упаковці і реалізацію натурального вершкового масла під однойменним брендом.

Про це повідомили в прес-службі корпорації виданню LIGA.net.

Зокрема, в компанії п’ятого президента Петра Порошенка повідомили, що зараз на ринку представлені 2 позиції: масло селянське з жирністю 72,6% і масло екстра з жирністю 82,5%.

На даний момент продукція представлена ​​в більшості супермаркетів Вінницькій області, а до кінця 2020 року продукція з’явиться на полицях магазинів по всій Україні, запевняють у Roshen.

Передбачається, що спочатку масло з’явиться в магазинах Одеської області. Потужності заводу дозволяють виробляти до 30 т масла на добу.

У корпорації також не виключають, що почнуть виробництво для роздрібних мереж та інших видів молочної продукції, правда, конкретних планів не озвучують.

Відомо, що на високо-конкурентному молочному ринку України Roshen доведеться конкурувати з такими гігантами, як “Danone Україна”, “Молочний Альянс”, “Терра Фуд”, “Вімм-Білль-Данн Україна”, “Лакталіс Україна” та іншими.

Вінницький молочний завод Roshen – основний постачальник молочної сировини для фабрик кондитерської корпорації Roshen. Він забезпечує сировиною не тільки фабрики корпорації, але і зовнішніх промислових споживачів молочної продукції, як в Україні, так і за кордоном. Продукція заводу експортується в більш ніж 50 країн світу, в тому числі в Євросоюз.

Потужність підприємства дозволяє переробляти 600 т молока на добу. Завод виробляє молоко сухе незбиране, молоко сухе знежирене, вершки сухі, молоко сухе карамелізоване, масло вершкове, пастеризовані вершки ультра, пастеризовані вершки (20%, 30% або 40% жиру), молоко згущене, молочний жир і його фракції (олеїн і стеарин ).

При цьому потужність виробничих ліній дозволяє виробляти на добу до 48 т сухих молочних продуктів, до 30 т масла, до 18 т молочного жиру і до 50 т згущеного молока.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *