Кондитерська компанія Тарту наростила продажі на 175%

Перша в Україні інноваційна кондитерська компанія «Тарту» в 2020 році збільшила продажі кондитерських виробів на 175% в порівнянні з 2019 роком.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема, в грудні компанія вийшла на обсяг виробництва більше 100 т тортів і тістечок, що є найбільшим показником за останні три роки.

«Продажі зросли завдяки впровадженню інноваційних технологій виробництва. На нашому підприємстві працює єдина в Україні лінія, робота якої дозволяє без додавання консервантів продовжити термін зберігання кондитерських виробів – технологія упаковки fresh cake technology. Вона продовжує термін зберігання продукту до 12 днів, в той час як середній термін зберігання аналогічних продуктів без її застосування – до 5-6 днів », – зазначив директор ТОВ« Ла Тарту »Андрій Прохоров.

За його словами, робота над технологічністю виробництва є вимогою споживача.

«Ми активно відстежуємо новинки галузі, і наш споживач все більше вимагає від ринку не тільки широкого асортименту, якісної і недорогої продукції, але і екологічно безпечних, виготовлених за стандартами сталого розвитку, технологічно інноваційних виробів», – додав Прохоров.

Для довідки: ТОВ «Ла Тарту» є першою в Україні інноваційної кондитерською компанією, яка заснована в 2017 році, і спеціалізується на виготовленні кондитерських виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *