Компанія з виробництва рослинних аналогів морепродуктів розширюється

Американська компанія Plant Based Seafood Company отримала значне попереднє фінансування і придбала нові виробничі потужності, щоб розширити поширення свого бренду рослинних аналогів морепродуктів Mind Blown.

Про це пише seafoodsource.

Plant Based Seafood Company є новим підприємством з виробництва аналогів морепродуктів, створена власниками Van Cleve Seafood Co. Остання давній постачальник морепродуктів з доданою вартістю, вперше вийшла на ринок аналогів морепродуктів на рослинній основі минулої осені зі своїм продуктом Wild.Skinny.Clean. Зараз Van Cleve виділила всі свої аналоги морепродуктів на рослинній основі в нову компанію Plant Based Seafood Co., що належить Ван Клів-Тальберту і Шеллі Ван Клів, співвласнику і віце-президенту по розробці продуктів Van Cleve Seafood.

Тепер Wild.Skinny.Clean. бренд, який раніше був орієнтований на аналогічні продукти з морепродуктів на рослинній основі, такі як креветки в паніровці і крабові тістечка, а також на функціональні харчові добавки для морепродуктів, буде включати тільки звичайні морепродукти і функціональні начинки.

«Відділення нової компанії Plant Based Seafood Co., яка продає продукти-аналоги морепродуктів на рослинній основі під брендом Mind Blown, допоможе« уникнути плутанини у споживачів зі звичайними морепродуктами і морепродуктами на рослинній основі, що знаходяться під одним брендом », – сказав Ван Клів- Тальберт.

Щоб підтримати розширення рослинної компанії, Van Cleve отримали попередні інвестиції від Hatch, глобального фонду, що займається інвестуванням і прискоренням стійких інновацій в індустрії морепродуктів.

«Ми викликали величезний інтерес усього світу, від покупців до інвесторів і споживачів, до морепродуктів на рослинній основі», – заявили в Van Cleve.

Наступний раунд фінансування Plant Based Seafood Co. в 2021 році буде включати індивідуальних інвесторів і венчурні компанії як в області екологічно чистих морепродуктів, так і в області впливу / рослин.

Plant Based Seafood Co. вже придбала окреме виробниче підприємство, центр виконання замовлень, тестову кухню і роздрібний магазин на острові Гвінн в Чесапікській затоці, штат Вірджинія, США. На об’єкті також є випробувальна кухня під назвою «Кухня інновацій», а також теплиця, де будуть вирощувати лікарські трави, гриби і спеції. Компанія планує сушити водорості з острова для потенційного використання в своїх продуктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *