“Компанія Клімат Плюс” купила БОРОКСЬКИЙ спиртзавод за 55,11 млн грн

ТОВ “Компанія Клімат Плюс” (Київ) придбало на онлайн-аукціоні БОРОКСЬКИЙ спиртзавод (с. Борок Сокальський р-н Львівської обл.) Держпідприємства “Укрспирт” за 55 млн 111,777 тис. Грн.

Згідно з інформацією на сайті “ProZorrо.Продажі”, заявку на участь подали також ТОВ “Фінансова компанія” Авіор “і раніше вже успішно брала участь в подібних аукціонах” СКН “Сучасна комерційна нерухомість”, які в ході торгів збільшили ціну більше ніж в чотири рази від стартових 13,25 млн грн.

Як зазначив Фонд держмайна (ФДМ) України в прес-релізі, це вже 19-й успішний онлайн-аукціон з приватизації об’єктів “Укрспирту”, майбутні власники яких, після підписання договорів купівлі-продажу та проведення розрахунку, отримають можливість стати учасниками нового ринку спирту .

Об’єкт розташований на 7,59 га в c.Борок. Добова потужність виробництва – 1,44 тис. Дал етилового спирту. Рік заснування – 1908-й, модернізації – 2012-й. Виробництво на ньому тимчасово призупинено.

Згідно держреєстру, власником зареєстрованого в 2013 році зі статутним капіталом 5 тис. Грн “Компанії Клімат Плюс” виступає її директор Анатолій Кузько з Києва.

Компанія в 2019 році в 4,9 рази наростила виручку – до 4,34 млн грн, одночасно збільшивши чистий збиток в 7,7 рази – до 0,16 млн грн.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 11 грудня 2019 року підписав закон про скасування з 1 липня 2020 року державною монополії на виробництво спирту, прийнятий Верховною Радою 3 грудня 2019 року. Згідно з ним, до 1 липня 2021 року введено заборону введення в експлуатацію нових об’єктів виробництва спирту і зобов’язання збереження робочих місць на приватизованих підприємствах в розмірі 70% штату.

Дебютний аукціон з приватизації першого об’єкта ДП “Укрспирт” – Немирівського спиртзаводу (Вінницька обл.) Відбувся 15 жовтня. ФДМ України очікує залучити близько 2 млрд грн від приватизації спиртових заводів ДП ​​”Укрспирт” і концерну “Укрспирт”, а поки продав їх на суму понад 1,1 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *