Компанія Bosch в Україні в I пол.-2020 наростила продажі на 10%

Компанія Bosch в Україні за підсумками січня-червня поточного року, незважаючи на складності з-за ситуації з коронакрізісом, наростила продажі більш ніж на 10% в порівнянні з тим же періодом 2019 року, повідомив генеральний директор ТОВ “Роберт Бош Лтд” Віталій Бульда.

“Ми почали рік досить успішно. У квітні-травні через коронакрізіса ми” просіли “за товарообігом, але червні показав рекордне зростання і в цілому в другому кварталі, думаю, виросли на кілька відсотків. Зараз відпрацьовуємо наше відставання – липень став навіть краще червня по продажах “, – повідомив Бульда в ході онлайн-конференції в четвер, додавши, що зростання за півріччя став не таким як хотілося,” але ми зробили все, щоб забрати додаткову частку на ринку, що падає “.

У той же час, він утримався від прогнозу з продажу на поточний рік, зазначивши, що основне завдання – зберегти компанію.

“Ми не знаємо, що буде до кінця року, тому наші подані бюджети занижені, але вже сьогодні бачимо, що якщо не станеться чогось більш незвичайного, що вже відбулося, то ми його (бюджет) зробимо. І, впевнений, залишаємося фінансово стабільною компанією і зробимо все для того, щоб забрати ту частку ринку, яку нам віддають конкуренти “, – сказав гендиректор компанії.

На його думку, підсумки доцільніше підводити за підсумками третього, а краще четвертого кварталу, який покаже всі.

“Багато факторів впливу на товарообіг: є бюджетні кошти, за які інвестуються проекти, є інвестиції бізнес-сектора і побутові споживачі – чи готові вони інвестувати в новий котел, автомобіль, пральну машину і т.д.”, – пояснив гендиректор.

Він додав, що сьогодні 90% співробітників компанії працюють віддалено, але один випадок захворювання був підтверджений, однак поширення вдалося уникнути.

Відповідаючи на питання агентства “Інтерфакс-Україна” про очікування на друге півріччя в зв’язку з очікуваною другою хвилею епідемії, Бульда зазначив, що компанія кризи не боїться, не має наміру йти з України або звільняти співробітників.

“Кризи вже стали частиною нашого життя. Але це і можливість забрати додаткову частку ринку, зробити свою компанію міцніше, тому ми не боїмося кризи, не збираємося йти з України – з 2014 року ми не звільнили жодної людини, навпаки набираємо, і в цьому (році – ІФ) будемо, тому будемо працювати далі “, – сказав гендиректор.

Бульда повідомив, що продовжує роботу і завод у Львівській області по відновленню стартових генераторів для вантажних автомобілів. “Це один з кращих заводів в цій галузі, хочемо і далі працювати, не скорочуємо персонал, є сезонні коливання, але вони відбуваються щороку”, – пояснив він.

У числі проектів в поточному році, зокрема в сегменті опалювальної техніки, – установка дахових котелень в житловому комплексі “Варшавський” в Києві і 54 сонячних колектора в готельному комплексі “Рута” в Затоці (Одеська обл.), Які щодоби постачають 16 тонн гарячої води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *