Компанія Bosch в Україні в 2021 році очікує приріст продажів мінімум на 20-25%

Компанія Bosch в Україні в 2021 році очікує приріст товарообігу мінімум на 20-25% в порівнянні з 2020 роком, коли цей показник склав EUR130 млн, повідомив генеральний директор ТОВ “Роберт Бош Лтд” Віталій Бульда.

За його словами, за підсумками першого кварталу поточного року товарообіг виріс на 12% до аналогічного періоду минулого року, але вже в травні відзначено приріст на 31% до травня-2020.

“Я впевнений на 100%, що перше півріччя ми закінчимо з приростом 30% в євро. Тут і наша ефективна робота, але, крім того, в останні місяці, наприклад в травні, багато виробників говорило про підвищення цін, і саме в травні маємо рекордний товарообіг, тому що наші клієнти теж побоюються зростання цін “, – сказав він на онлайн-прес-конференції в четвер.

Крім цього, зазначає Бульда, через пандемію коронавируса українці стали менше подорожувати і зекономлені гроші інвестують, в тому числі, в товари Bosch – побутову техніку, електроінструменти, ТЕРМОТЕХНІКА.

“І найцікавіше: ми бачимо дуже великий ріст з продажу автозапчастин. Чому? Через карантин абсолютно все, що може рухатися, що стояло роками, сьогодні піднімається і виїжджає на вулиці України, і зрозуміло, що ці люди купують запчастини, в тому числі наші “, – зазначив гендиректор.

“Що буде до кінця року? Я хотів би, щоб ми подвоїли товарообіг, але те, що це буде мінімум 20-25% ,, я впевнений”, – резюмував він.

Як зазначив Бульда, багато в чому успіх компанії залежатиме від триваючої діджіталізаціі процесів, активного пошуку нових ринків і впровадження нових технологій групи Bosch в Україні.

“Якщо говорити про перспективи компанії в Україні на найближчі 5-10 років, то ми будемо динамічно розвиватися – від 20% до 30% (приріст – ІФ) в рік в євро. Додаткове розвиток дадуть не тільки наші традиційні бізнеси, а й нові технології , які починаємо впроваджувати: це і вуглеводна технологія, і інтернет речей, і електрифікація. Ми не тільки залишаємося в Україні, а й динамічно розвиваємося “, – заявив гендиректор.

Бульда також повідомив, що сьогодні 95% співробітників компанії продовжують працювати в режимі “хоум-офіс”.

“Основним фокусом залишається турбота про співробітників і партнерів. Ми пройшли через COVID, але відстежували кожен кейс, і сьогодні вже кілька тижнів не виявлено жодного випадку захворювання”, – розповів він.

Компанія Bosch в Україні почала роботу в 1993 році. На сьогодні в ній працюють 352 чол. У 2008 році в смт Краковець (Львівська обл.) Відкрився завод Holger Christiansen для відновлення стартерів.

У 2020 році обсяг продажів компанії в Україні виріс на 7% до 2019 року – до EUR130 млн.