Книжковий ринок “Петрівка” переїде до ТРЦ: компанія зі Швеції розробляє проект

Шведська компанія Stadsis AB розпочала проектування території у Києві, яка знаходиться в районі книжкового ринку біля станції метро “Почайна” (раніше “Петрівка”), повідомляє НВ Бізнес.

Засновник Mandarin Plaza Group, девелопер Вагіф Алієв, готує будівництво триповерхового розважального центру,

«Проектування триватиме близько півроку. Ми врахуємо інтереси всіх сторін, тому в складі ТРЦ буде відкрито сучасний книжковий ринок, де продаватимуться не тільки книги, а й ліцензовані фільми та музика. Також у його складі буде будівельний супермаркет Building Mall»,— заявив голова наглядової ради компанії «Мандарин Плаза» Олександр Черніцький.

Загальна площа комплексу становитиме 350 тис. кв. м, орендна – близько 150 тис. кв. м.

Суму інвестицій у новий проект Черницький не назвав. Але керівники двох девелоперських компаній вважають, що може йтися про $300 млн.

Корпоративні права компанії, яка володіла правом оренди двох ділянок у районі книжкового ринку біля станції метро “Почайна” загальною площею понад 4 га, купила компанія-девелопер Вагіфа Алієва. Право оренди йому продали структури брата колишнього віце-прем’єра України Дмитра Табачника Михайла Табачника, який збирався побудувати на цій ділянці ТРЦ Petrovka Mall.