Клієнти ПриватБанку зняли 3,9 млн грн готівки на касах супермаркетів за перші два тижні роботи сервісу “Готівка на касі”

Клієнти державного ПриватБанку (Київ) зняли 3,9 млн грн готівки на касах супермаркетів “Сільпо”, Varus і “Фора” за перші два тижні зі старту сервісу “Готівка на касі” 1 серпня, повідомила прес-служба банку в понеділок.

За словами керівника напряму по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євгена Васильцова, якого цитує прес-служба, за 14 днів роботи послугою скористалися 15 тис. Клієнтів, які в середньому знімали на касах 280 грн, при тому, що середній чек покупки у них становив 85 грн.

“Для того щоб отримати готівку на касі торгової точки, покупцеві потрібно лише оплатити товар банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки за одну транзакцію – 500 грн незалежно від вартості покупки”, – йдеться в повідомленні фінустанови.

Відзначається, що підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Як повідомлялося, в червні ПриватБанк запустив сервіс видачі готівки в касах в 65 тис. Торгових точок, Ощадбанк в кінці липня аналогічну послугу на касах торгових мереж WOG, Varus і “Аптека низьких цін”, а Укрексімбанк в серпні на касах торгових мереж WOG, ОККО , Varus, “Сільпо” і “Фора”.

Нацбанк з 1 серпня спростив порядок здійснення та обліку операцій з отримання готівки держателями електронних платіжних засобів, в тому числі платіжних карт, з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, які використовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *