“Київстар” запустив доступний тариф для українських пенсіонерів

“Київстар” запустив тарифний план “Дзвінки для батьків”, який був створений спеціально для абонентів старшого віку. Новий тариф буде вигідним для тих, хто користується тільки голосовим зв’язком і не потребує послуг мобільного інтернету. Про це повідомили в прес-службі мобільного оператора.

“Кількість українців, які активно користуються мобільним інтернетом стає дедалі більше, а обсяги дата-трафіку в нашій мережі щорічно збільшуються в 1,5-2 рази. Але є і ті, кому потрібні тільки дзвінки. І ми хочемо, щоб наші тарифи відповідали їхнім потребам . Статистика вказує, що в першу чергу це стосується абонентів у віці від 60 років. Тому саме для них ми створили доступний тариф тільки для дзвінків “, – коментує запуск нової пропозиції Павло Даніман, директор з маркетингу компанії” Київстар “.

У тарифі “Дзвінки для батьків” за 60 грн на місяць абоненти отримають безлімітні дзвінки в мережі “Київстар”, а дзвінки на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв’язку будуть коштувати всього 0,6 грн / хв. Також для абонентів, які будуть користуватися цим тарифом на смартфонах, – передбачені бонусні 100 Мб мобільного інтернету, наприклад, на випадок автоматичного оновлення додатків.

Перейти на умови нового тарифу можуть діючі абоненти “Київстар” у віці від 60 років, якщо вони користуються послугами оператора не менше 3 місяців.

Тариф “Дзвінки для батьків” передбачає контрактну форму обслуговування, в якій кращий рівень захисту номера і персональних даних абонентів, можливість оплачувати рахунок частинами, керувати кількома номерами і багато інших переваг.

Зокрема, один абонент може підключити на свій персональний рахунок відразу два номери з тарифом “Дзвінки для батьків”: для себе і для своїх близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *