“Київстар” перейшов на укладення договорів з бізнесом в режимі онлайн через епідемію

Оператор мобільного зв’язку та інтернет-провайдер “Київстар” перейшов на укладення в онлайн-режимі всіх договорів на надання телекомунікаційних послуг та інших сервісів, а також пов’язаних з цим документом зі своїми корпоративними клієнтами.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

“Робота з документами проходить в системі електронного документообігу Star.Docs, підключитися і користуватися якою під час карантину можна на акційних умовах: до 30 квітня 2020 роки за підписання необмеженої кількості електронних документів плата за користування послугою або інші платежі не нараховуються”, – наголошується в повідомленні “Київстару”.

Система дозволяє спільно працювати з документами, створювати, редагувати, коментувати і погоджувати їх дистанційно, а також оперативно підписувати з допомогою Mobile ID.

“Ми розуміємо потребу компаній в умовах карантину працювати в режимі віддаленого офісу. І зі свого боку надаємо для цього безліч можливостей – пропонуємо сервіси для віддаленої роботи співробітників, підключаємо їх без оплати за користування послугами до кінця карантину, переводимо власні бізнес-процеси в онлайн” , – говорить директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку “Київстару” Костянтин Вечір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *